O nás

Náš příběh

Dnes už nejsme jen velkoobchod s ovocem a zeleninou. Pěstujeme, importujeme, skladujeme, balíme, dozráváme a dodáváme včas.

 

Zajišťujeme komplexní servis v oblasti čerstvého ovoce a zeleniny.

Dnes

HORECA partner

Akvizujeme dceřinnou společnost abasto, s.r.o. v Mníšku pod Brdy, specializující se segment HORECA.

2012

Rosteme

Rozšiřujeme brněnské centrum o dalších 8 000 m2.

2006

Benzinka Hortim

Otevíráme čerpací stanici Hortim, kterou dodnes najdete na ulici Kšírova 242 v Brně.

2003

Pobočky v 5ti městech

Postupně dochází k rozšíření sítě poboček v Praze, Bratislavě a Karlových Varech.

 

Získáváme i certifikát jakosti ISO 9001.

2000

Jezdíme

Založili jsme dceřinnou společnost Cargo-Hortim s. r. o. pro mezinárodní a tuzemskou dopravu a zasilatelství.

1996

* Hortim

Vzniká Hortim-International, spol. s r. o. s mezinárodní kapitálovou účastí přední nizozemské firmy De Groot. První kanceláře společnosti byly v Brně Bohunicích. Sklad se nacházel ve Studenci, nedaleko Náměště nad Oslavou.

 

O 2 roky později jsme vybudovali areál v Brně o rozloze 3000 m2 s nejmodernějším zařízením na skladování a dozrávání banánů.

1993

Hortim Group v číslech

Založeno
1993
Zaměstnanců
550
Počet poboček
4
Praha Brno Ostrava Karlovy Vary
Počet dceřinných společností
5
Abasto Cargo Hortim SK Farma Božice Total Produce
Počet najetých kilometrů kamionem
6 084 687 km
25 tis. kamionů ročně
přepraví naše zboží (tj. 350 km kamionů za sebou)
Expedované zboží ročně
395 mil. kg
Počet zmanipulovaných kartonů ročně
56,5 mil
Zachlazená plocha
30 tis. m2

Představení společnosti

Znáte nás jako poskytovatele kvalitního servisu v oblasti čerstvých potravin. Od založení naší společnosti uplynula již dlouhá doba a my jsme neusnuli na vavřínech. Neustále se zlepšujeme a hledáme možnosti, jak se co nejvíce přiblížit našim zákazníkům a pochopit jejich potřeby.

Hortim je dnes obchodní a logisticko-servisní společností se silným dopravním a technologickým zázemím. Zprostředkováváme služby pro mezinárodní řetězce, zahraniční i tuzemské pěstitele ovoce a zeleniny. Poskytujeme cross docking, city logistiku, servis providing a dozrávání banánů. Kapacita našich skladových a manipulačních ploch, se specializací na chlazenou zeleninu, ovoce a jim příbuzné potraviny.

Jsme členem skupiny Total Produce, jednoho z největších světových dodavatelů čerstvých produktů. Společnost Total Produce aktivně působí v 26 zemích, ale obsluhuje zemí mnohem víc. Její distribuční síť zasahuje do více jak 100 míst, které jsou rozmístěny po celém světě.

Hortim preferuje dodávky čerstvého ovoce a zeleniny z domácí produkce, a to po celou sezónu. A mimo pěstitelské období na domácím trhu, využívá synergie mezinárodní skupiny Total Produce. Skupina pěstuje, dováží, balí, nabízí a distribuuje více než 300 druhů ovoce a zeleniny. Sortiment zahrnuje širokou škálu produktů. Od těch nejběžnějších, až po ty skutečně exotické. Total Produce nabízí kompletní řešení a poskytuje své služby maloobchodu, velkoobchodu, e-commerce i gastro provozům. Svým zákazníkům nabízí komplexní řešení jejich potřeb, ať už zahrnují jednoduché služby nebo správu celých kategorií.

Skupina Total Produce je jedním z největších dodavatelů čerstvého ovoce a zeleniny na světě, která obsluhuje maloobchod, velkoobchod, catering a výrobu potravin.

Total Produce, po akvizici společnosti DOLE, je celosvětovým lídrem v oboru. 

Zabývá se od jednoduchého poskytování služeb v oblasti dodávek a logistiky, až po kompletní řízení kategorie čerstvého ovoce a zeleniny.

Je také jednou z největších světových kapacit na dozrávání banánů.

Vize a poslání

Naše vize

Na poctivých základech k pozici lídra v oblastech produkce, distribuce a služeb s čerstvým produktem.

Naše vize do budoucnosti je jasná. Poskytovat kvalitní logistické služby v oblasti chlazených potravin. Chceme se stát lídrem, na kterého se budete s důvěrou obracet. Našim závazkem vůči všem zákazníkům je vzrůstající profesionalita a neustálý pokrok.

Naše poslání

Tvoříme profesionální spojení čerstvého produktu s chutí a potřebou společnosti.

Našim posláním je poskytovat takové služby, aby všechny dodávky chlazených potravin přišly na vaši provozovnu v nekompromisní kvalitě, správně zabalené, v požadovaném množství a hlavně včas. Vašim úkolem je pouze prodávat.

Cítíme zodpovědnost

Hrdě podporujeme následující projekty

Naši zaměstnanci

Zaměstnanci jsou nejcennější součástí naší společnosti. Moderní koncepce personalis- tiky hovoří o řízení lidských zdrojů. My však nevnímáme naše zaměstnance jako zdroj, ale především jako základní pilíř úspěchu naší společnosti.

Zaměstnance motivujeme, pomáháme jim rozvíjet jejich talent, odborné schopnosti a snažíme se naplnit profesionální představy. Součástí úspěšného rozvoje společnosti a spokojenosti týmu našich zaměstnanců je loajalita, konstruktivní zpětná vazba a zájem o zpětnou vazbu od zaměstnanců.

Pokud jste se ztotožnili s našimi hodnotami, rádi Vás přivítáme v týmu. Naši aktuální nabídku pracovních pozic najdete zde.

Proč právě Hortim

Protože patříme mezi významné zaměstnavatele, máme tradici, máme zkušenosti a know-how, které umíme předávat. Můžeme nabídnout získání znalostí v oblastech obchodní sféry, logistiky, skladování, systémů kvality a skladování. Pracujeme v moderním pracovním prostředí, podporujeme rozvoj technologií při práci, zaměstnancům nabízíme širokou nabídku zaměstnaneckých výhod a velmi atraktivní finanční ohodnocení.

Kariéra v Hortim Group