O nás

Vize a poslání

Naše vize

Na poctivých základech k pozici lídra v oblastech produkce, distribuce a služeb s čerstvým produktem.

Naše vize do budoucnosti je jasná. Poskytovat kvalitní logistické služby v oblasti chlazených potravin. Chceme se stát lídrem, na kterého se budete s důvěrou obracet. Našim závazkem vůči všem zákazníkům je vzrůstající profesionalita a neustálý pokrok.

Naše poslání

Tvoříme profesionální spojení čerstvého produktu s chutí a potřebou společnosti.

Naše poslání je maximální využití zkušeností při výběru čerstvého produktu a zajištění jeho cesty v plné čerstvosti až na váš stůl.

Náš příběh

Dnes už nejsme jen velkoobchod s ovocem a zeleninou. Pěstujeme, importujeme, skladujeme, balíme, dozráváme a dodáváme včas.

 

Zajišťujeme komplexní servis v oblasti čerstvého ovoce a zeleniny.

Dnes

Rozšíření, modernizace a automatizace distribučních kapacit v Brně se zaměřením využití technologií k ochraně životního prostředí.

2021

Vybudování moderního skladového zázemí s vysoce technologickým poloautomatickým provozem v Senci.

2020

HORECA partner

Akvizujeme dceřinnou společnost abasto, s.r.o. v Mníšku pod Brdy, specializující se segment HORECA.

2012

Rosteme

Rozšiřujeme brněnské centrum o dalších 8 000 m2.

2006

Benzinka Hortim

Otevíráme čerpací stanici Hortim, kterou dodnes najdete na ulici Kšírova 242 v Brně.

2003

Pobočky v 5ti městech

Postupně dochází k rozšíření sítě poboček v Praze, Bratislavě a Karlových Varech.

 

Získáváme i certifikát jakosti ISO 9001.

2000

Jezdíme

Založili jsme dceřinnou společnost Cargo-Hortim s. r. o. pro mezinárodní a tuzemskou dopravu a zasilatelství.

1996

* Hortim

Vzniká Hortim-International, spol. s r. o. s mezinárodní kapitálovou účastí přední nizozemské firmy De Groot. První kanceláře společnosti byly v Brně Bohunicích. Sklad se nacházel ve Studenci, nedaleko Náměště nad Oslavou.

 

O 2 roky později jsme vybudovali areál v Brně o rozloze 3000 m2 s nejmodernějším zařízením na skladování a dozrávání banánů.

1993

Představení společnosti

Znáte nás jako poskytovatele kvalitního servisu v oblasti čerstvých potravin. Od založení naší společnosti uplynula již dlouhá doba a my jsme neusnuli na vavřínech. Neustále se zlepšujeme a hledáme možnosti, jak se co nejvíce přiblížit našim zákazníkům a pochopit jejich potřeby.

Hortim je dnes obchodní a logisticko-servisní společností se silným dopravním a technologickým zázemím. Zprostředkováváme služby pro mezinárodní a domácí řetězce, zahraniční i tuzemské pěstitele ovoce a zeleniny. Poskytujeme cross docking, city logistiku, servis providing a dozrávání banánů. Kapacita našich skladových a manipulačních ploch, se specializací na chlazenou zeleninu, ovoce a jim příbuzné potraviny.

Hortim preferuje dodávky čerstvého ovoce a zeleniny z domácí produkce, a to po celou sezónu. A mimo pěstitelské období na domácím trhu, využívá synergie mezinárodní skupiny Dole. Skupina pěstuje, dováží, balí, nabízí a distribuuje více než 1000 druhů ovoce a zeleniny. Sortiment zahrnuje širokou škálu produktů. Od těch nejběžnějších, až po ty skutečně exotické. Nabízí kompletní řešení a poskytuje své služby maloobchodu, velkoobchodu, e-commerce i gastro provozům.

Jsme součástí skupiny

114,000 Akrů produkční plochy

Pěstujeme na nejúrodnějších pěstitelských oblastech na světě, aby naše produkty byly vždy čerstvé a vysoké kvality.

11 Lodí

S globálním dosahem a infrastrukturou zajišťujeme bezpečný transport našich produktů po celém světě.

250+ Zařízení po celém světě

Naše rozsáhlá síť zahrnuje distribuční, výrobní a skladovací střediska, abychom efektivně reagovali na potřeby trhu.

37,400 Zaměstnanců

Jsme silný tým, který se s vášní věnuje poskytování nejlepšího čerstvého ovoce a zeleniny.

Lídr v oboru

Společnost Dole plc určuje standardy v odvětví čerstvých produktů. Naše pozice na trhu nám umožňuje poskytovat nejlepší služby zákazníkům a globálním spotřebitelům, odlišujeme se inovacemi, balením, marketingem a udržitelností.

Bezkonkurenční dodavatelský řetězec

Jsme globální hráč s lokálními kořeny, nabízíme optimální kombinaci kolektivního dosahu a místní infrastruktury. Náš vertikálně integrovaný dodavatelský řetězec zahrnuje vlastní farmy, partnerství s pěstiteli a vlastní námořní dopravu.

Globální dosah a zdroje

Podporujeme náš obchodní model rozsáhlou infrastrukturou a partnerstvími s pěstiteli po celém světě. S 162 distribučními a výrobními středisky, 75 balírnami, 12 chladírenskými sklady a dalšími zařízeními jsme připraveni splnit potřeby trhu.