Ovoce a zelenina - import, export, logistika


Představení společnosti

Společnost Hortim International spol. s r. o. se zabývá především importem a exportem ovoce a zeleniny a její komplexní logistikou. Importujeme a exportujeme kvalitní a vždy čerstvé ovoce a zeleninu.
Společnost je součástí mezinárodní skupiny Total Produce která má hlavní sídlo v Irsku. Více informací o společnosti najdete na stránce O nás.

ZÁKAZNÍCI

HOTELY A RESTAURACE

 

OVOCE A ZELENINA - SORTIMENT

Náš sortiment ovoce a zeleniny, který denně připravujeme pro naše zákazníky, kompletně pokrývá veškeré zemědělské plodiny pěstované po celém světě. Na stránce Sortiment najdete informace k jednotlivým plodinám, které jsou v naší nabídce.

Více informací o našem sortimentu nabízeného ovoce a zeleniny najdete na stránce Sortiment.

PROJEKT "OVOCE DO ŠKOL"

Hortim International se podílí na projektu "Ovoce do škol", jako partner společnosti Laktea, která je odsouhlaseným dodavatelem "Ovoce do škol" a "Mléko do škol". Více na www.ovocedoskol.eu.

 Skupina TOTAL PRODUCE - globální pohled

Hortim

Naše pobočky Hortim naleznete ve 4 místech po České republice. Dohromady naše pobočky zabírají cca 30.000 m2 plochy. Působíme také v zahraničí a to přímo v Bratislavě. Naší působností zajistíme včasné požadavky dodání ovoce a zeleniny našimi klienty.

Společnosti ve skupině Total Produce

Ve skupině Total Produce se nachází celkem 14 společností z různých koutů světa.
Více informací najdete na stránce Společnosti ve skupině.