Technologie

Kvalitní technologické zázemí nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům komplexní služby a vyhovět individuálním požadavkům a potřebám na dodávku ovoce a zeleniny. Společnost Hortim International pravidelně investuje do moderních technologíí a to jak do IS tak i do technologií které usnadňují práci na skladě nebo v kanceláři.

Balení

Moderní balící linky pro veškeré druhy zboží přispívají nejen ke zvýšení jeho trvanlivosti,ale i zejména dotváří nezaměnitelnou image značky Hortim pro koncového zákazníka.

Skladování

Skladovací prostory řízené počítačem pro udržení konstantní požadované teploty o celkové rozloze až 33.000 m2 zaručují optimální podmínky pro dostatek stálého sortimentu nabízeného zboží.

Doprava

Vlastní kvalitní vozový park nám umožňuje zajistit pro naše zákazníky průběžnou distribuci čerstvého ovoce a zeleniny v požadovaném čase. Přitom je dodržovaná potřebná přepravní teplota a jiné požadavky na přepravu náročného ovoce a zeleniny. Cílem je zajistit co možná nejdelší dobu, po kterou je dodávané ovoce a zelenina čerstvé. Choulostivé je především exotické ovoce dodávané z velké vzdálenosti a také rychle se kazící plody ovoce a zeleniny.

Při transportu ovoce a zeleniny dbáme především na:

  • Dodržení požadované přepravní teploty
  • Použití vhodných obalových materiálů
  • Časovou flexibilitu

Více informací o možnostech přepravy ovoce a zeleniny najdete na stránce Cargo Hortim nebo přímo na webu naší přepravní společnosti Cargo Hortim www.cargohortim.cz, konkrétně Vnitrostátní přeprava, Mezinárodní přeprava. Současně provozujeme i myčku nákladních aut a kamionů, více na stránce Mycí linka.