Služby

Kompletní logistika ovoce a zeleniny

Hortim International nabízí komplexní logistické služby v rozsahu požadovaném od zákazníka. Kvalitní logistika pro nás znamená poskytnout zákazníkovi pro jeho zboží ideální podmínky, aby zůstalo co nejdéle čerstvé. Dbáme především na stále řízenou teplotu při transportu, manipulaci a skladování, flexibilitu, rychlost a šetrnost při manipulacích se zbožím.

Logistika s ovocem a zeleninou je především o zajištění optimálních podmínek, jež ovoce a zelenina vyžaduje. Naše několikaleté zkušenosti nejen z oboru ovoce a zeleniny zajistí zákazníkovi požadovanou kvalitu logistických služeb.

Catering Horeca - dodavatel hotelů a restaurací

Důležitou součástí našich služeb je rozvoz čerstvého zboží na restaurace a hotely. Naše pobočky v městech Brno, Karlovy Vary a Ostrava nabízejí i prodejnu Cash and Carry.Abyste mohli využívat nákup na našich prodejnách Cash & Carry budete potřebovat následující dokumenty:

  • živnostenský list
  • výpis z obchodního rejstříku

Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se našich služeb pro hotely či restaurace, kontaktujte prosím vedoucí prodejen Cash & Carry. Rádi Vás uvítáme na našich prodejnách.

Abasto - značkové ovoce, zelenina a bylinky

Společnost Abasto s.r.o. nabízí a dodává široký sortiment ovoce a zeleniny, bylinek, hub, loupaných a krájených produktů, exotických plodin, a dalších potravin. Našimi odběrateli jsou hotely, restaurace, obchodní řetězce, maloobchodní prodejny, jídelny (ve školkách, školách, zdravotnických zařízeních atd.) či provozovny závodního stravování. Naše bohatá nabídka loupaných a krájených produktů usnadňuje také cateringovým společnostem zajišťování velkých společenských akcí. Dodávané zboží je vždy kvalitní a čerstvé.