O nás

Vize

V současnosti patříme mezi největší společnosti u nás, které Vám zaručí kompletní servis ovoce a zeleniny. Jsme schopní, díky vlastnímu vozovému parku vždy včas dodávat ovoce a zeleninu na určené místo. Hlavním cílem je tedy zkvalitňovat tyto služby a rozšiřování naší působnosti ke spokojenosti našich klientů.

 

Působnost

Naše pobočky naleznete ve 4 místech po České republice. Dohromady naše pobočky zabírají cca 30.000 m2 plochy. Působíme také v zahraničí, a to přímo v Bratislavě. Naší působností zajistíme včasné požadavky dodání ovoce a zeleniny našimi klienty.

 

Prezentační video


Kvalita

Držitel certifikátu ISO 9001
Ocenění „Zlatý dukát"
Ocenění „Top Retailer"
BIO certifikát
Certifikát IFS
 

Naši pracovníci

Zaměstnanci – to je to nejcennější, co naše společnost má. Nejnovější koncepce personální práce hovoří o řízení lidských zdrojů. My nevnímáme našeho zaměstnance pouze jako „zdroj", ale především jako člověka a zaměstnance, od kterého očekáváme určitou loajalitu, snažíme se ho motivovat, rozvíjet a dávat mu konstruktivní zpětnou vazbu. Pouze prostřednictvím takového zaměstnance/zaměstnanců můžeme naši společnost úspěšně rozvíjet.

Podporujeme

Společnost Hortim International dlouhodobě spolupracuje a podporuje několik charit, nadací a dobročinné akce. Více informací o našich současných i předchozích sponzorských aktivitách najdete na stránce Podporujeme.

Skupina TOTAL PRODUCE - globální pohled

Hortim součástí skupiny Total Produce

Společnost Hortim International patří do nadnárodní skupiny Total Produce, která je zaměřena na distribuci a logistiku ovoce a zeleniny. Více informací o mateřské společnosti Total Produce najdete na stránce Total Produce.