Aktuality

FRUIT LOGISTICA 2017

FRUIT LOGISTICA 2017

30.1.2017

Těšíme se na Vaši návštěvu na stánku skupiny TOTAL PRODUCE na FRUIT LOGISTICE 2017 v Berlíně! zobrazit detail
Přejeme krásné Vánoce a PF 2017

Přejeme krásné Vánoce a PF 2017

23.12.2016

Příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku přejeme všem našim spolupracovníkům, obchodním partnerům i zákazníkům spoustu zdraví, lásky, pohody a toho nejčerstvějšího ovoce a zeleniny v roce 2017. Váš Hortim zobrazit detail
Nové balení ovoce a zeleniny

Nové balení ovoce a zeleniny

14.10.2016

Hortim vám přináší novou kolekci balení ovoce a zeleniny, kterou budete postupně nacházet ve vašich obchodech. Jak vidíte z obrázků, centrálním motivem jsou "retro děti", holka a kluk. Holčička je na všech etiketách a baleních zeleniny, klučina se na Vás zase směje z ovoce. Tak ať se vám naše retro obaly líbí a probudí ve Vás alespoň hezkou vzpomínku na dětství.

zobrazit detail
Certifikace BIO

Certifikace BIO

22.7.2016

Rádi bychom Vám oznámili, že pro naši společnost byly vystaveny certifikáty BIO pro provoz Hortim Brno, Hortim Praha Lipence a společnost Abasto Mníšek pod Brdy pro období do září 2017. Certifikace BIO nás opravňuje k prodeji a uvádění do oběhu BIO ovoce a zeleniny v rozsahu ovoce, zelenina, brambory, banány, bylinky, houby. Všechny naše certifikáty si můžete prohlédnout zde.
Dejte jídlu zelenou!

Dejte jídlu zelenou!

3.2.2016

Jestli přemýšlíte už dlouhou dobu nad tím, že začnete jíst zdravě a ještě jste se k tomu neodhodlali, začněte s námi hned teď! A protože chceme být všichni vnovém roce zdraví a silní, co takhle začít se špenátem? Zelená nemusí být vždy zákonitě nedobrá, naopak! Samotná zelená barva je působí například na organismus uklidňujícím a příjemným dojmem. A co teprve, když si ji připravíte vkuchyni. Špenát je totiž jeden zmnoha druhů zeleniny, který společnost Hortim dováží přímo k vám a vždy krásně čerstvý! A my jsme si pro Vás připravili hned tři zelené recepty. zobrazit detail
Hledáte výzvy? Pak vítejte v týmu!

Hledáte výzvy? Pak vítejte v týmu!

16.10.2015

Přijmeme nové zaměstnance pro pobočky v Brně, Praze, Karlových Varech, Ostravě a Bratislavě. Chcete najít práci ve stabilní společnosti, která má smysl a bude vás bavit? Zjistěte, co vám naše společnost nabízí a jestli právě vy budete patřit do našeho týmu!

zobrazit detail
Abeceda zdraví každý měsíc!

Abeceda zdraví každý měsíc!

15.9.2015

Od září můžete na našem blogu http://topfruit.cz sledovat každý měsíc seriál Abeceda zdraví na pokračování. V jednotlivých článcích se dozvíte o vitamínech a jejich pozitivních účincích, proč je ovoce a zelenina lepší než chemické náhražky a navíc si každý měsíc můžete uvařit podle zajímavého a neobvyklého receptu!

Tento měsíc na vás čeká vitamín A a bezlepkové mrkvové těsto. Tak s chutí do toho!

Hortim partnerem akce Sporťáček

Hortim partnerem akce Sporťáček

5.8.2015

Hortim se stává partnerem pátého ročníku akce "Sporťáček" který se tento rok koná ve Zlíně, v Českých Budějovicích, v Praze a poprvé i v Brně a v Plzni. Sporťáček představí na jednom místě sporty tak, abyste si vy a vaše děti mohli na různé sporty "šáhnout" . Cílem akce je dostat děti od počítače zpět k sportu a radosti z pohybu.

Protože zdravá výživa, ovoce a zelenina k sportu patří, stala se společnost Hortim, partnerem celé akce pro tento rok. V Brně se Sportáček uskuteční dne 12. 9. 2015 u areálu baseballového hřiště na ulici Sokolova a najdete tam i "zónu Hortim". O celé akci vás budeme ještě informovat později. Vše o akci najdete na stránkách www.sportacek.cz.

zobrazit detail
Novinka značky ESKLUSIV

Novinka značky ESKLUSIV

11.5.2015

Novinka značky ESKLUSIV na slovenském a českém trhu:

Rajčata Cherry Sunstream
Země původu: Slovensko
Odrůda : Sunstream

Rajčata Sunstream jsou hybridem oválných cherry rajčat (tvarově se podobají jahodám), která jsou při plné zralosti velice sladká a šťavnatá s tmavě červeným lesklým vybarvením.

zobrazit detail
Gratulujeme Lukáši!

Gratulujeme Lukáši!

12.3.2015

Chtěli bychom tímto srdečně pogratulovat Lukášovi Bauerovi, kterého naše firma podporovala při jeho sportovních aktivitách, ke stříbrné medaili na světovém šampionátu ve švédském Falunu. Je to velký úspěch! V detailu aktuality pak naleznete krátký rozhovor.

zobrazit detail
1 2 >